Služby

REVIZE ŠATNÍKU

Slušivé a padnoucí kousky necháme a zkombinujeme do nových outfitů v duchu poslední módy. Kvalitní věci je možné přešít a upravit. Zbytek z Vaší skříně můžeme vyřadit. V průběhu sepíšeme seznam oblečení k dokoupení. Nakupovat můžete jít s námi nebo s manuálem i sami.

NOVÉ KOMBINACE ZE STÁVAJÍCÍHO OBLEČENÍ

Nevěřili byste, kolik nových kompletů se dá ze starého udělat! Rádi od Vás slyšíme: „Tak tohle by mě nenapadlo a je to skvělé!" Společně docílíme různých nápaditých kombinací, které nafotíme pro snazší zapamatování. Vznikne tak „módní katalog" Vašeho šatníku a s ním budete mít život jednodušší a krásnější.

ÚKLID ŠATNÍKU

Odborně zhodnotíme, co ve Vaší skříni má zůstat a co už ne. Známe systém, jak docílit efektivního šatníku, který vás v žádné situaci nezklame. Poradíme, co dokoupit, aby Vám to vždy slušelo. A ukážeme Vám uklízecí triky podle metody KonMari (od autorky knihy Zázračný úklid).

STYL NA MÍRU

Co vám sluší a v čem se budete cítit dobře? Co by Vám nemělo ve Vaší skříni chybět? Za co je škoda utrácet a na čem ušetříte? Na to vše Vám dáme odbornou odpověď.

SPOLEČNÉ NÁKUPY

Ať už nakupujete ráda nebo přitom trpíte…. se stylistkou, která je v buticích, jako doma to bude jednoduché a zábavné! Stylisti mají přehled o aktuálních trendech a zmapované nabídky nejzajímavějších obchodů. Cílené nákupy jsou pro ně hračka! Nikdy neutrácí zbytečně – přizpůsobí se Vaší peněžence.

PORADENSTVÍ

Jak se oblékat podle společenských pravidel a určitého dress codu?
Nabízíme odborné poradenství a školení pro jednotlivce i pro firmy.
Založili jsme pro Vás AKADEMII STYLU A MÓDY.

ŠKOLENÍ PERSONÁLU

Poradíme Vám, jak uspokojit zákazníka a zvýšit prodeje. Z Vašich zaměstnanců uděláme módní poradce a probudíme v nich entuziasmus k módě a stylu.

PRODUKCE A PROPAGACE

Organizujeme módní přehlídky, zajišťujeme fotografování včetně stylingu a make-upu. Zařídit umíme i zajímavé prostory pro focení, natáčení a společenské akce.

Zprostředkujeme PR služby i účast VIP osobností.